Sparingowe granie w A-Klasie
Sezon ligowy startuje już za kilka dni, w związku z tym przedstawiamy Wam większość wyników sparingowych Naszych rywali. Są to wszystkie sparingi, z których udało nam się zdobyć wyniki.
MIKRUS Szadłowice:
Pomorzanin Toruń 14:1 Mikrus Szadłowice
Kujawianka Strzelno 11:1 Mikrus Szadłowice
Mikrus Szadłowice 1:10 Unia Gniewkowo
Orłowianka Orłowo 4:4 Mikrus Szadłowice
SPARTA Janowiec Wlkp.:
Unia Wapno 4:1 Sparta Janowiec Wielkopolski
Orzeł Kcynia 7:5 Sparta Janowiec Wielkopolski
GOPLANIA Inowrocław:
Goplania Inowrocław 12:3 Piast Złotniki Kujawskie
Goplania Inowrocław 2:1 Znicz Rojewo
KS BROZA:
KS Brzoza 7:2 GLKS Osielsko
KS Brzoza 12:5 Kolegium Sędziów K-PZPN Bydgoszcz
GLKS Dobrcz 2-2 KS Brzoza
KS Brzoza 0:1 Zawisza Bydgoszcz
Gryf Siecienko 4:2 KS Brzoza
Sparta Złotów 3:2 KS Brzoza
KS Brzoza 2:1 Start Pruszcz Pomorski
KUJAWSKIE POGRANICZE Jeziora Wielkie
Cukrownik Tuczno 1:4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
KS Unia Leszcze 2:4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Gębice 6:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4:3 Kujawy Markowice
Kujawianka Strzelno 12:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
LZS Kościelec 2:4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
KUJAWY Markowice
Dąb Bąkowo 7:2 Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4:3 Kujawy Markowice
LZS ZOOTECHNIK Kołuda Wielka - Brak danych
PAŁUCZANKA ŻNIN - Brak danych
DĄB Barcin
Sokół Damasławek 4:4 Dąb Barcin
Flisak Złotoria 1:2 Dąb Barcin
Mustang Ostaszewo 5:1 Dąb Barcin
LZS Jadowniki 3:6 Dąb Barcin
BURZA Nowa Wieś Wielka- Brak danych
NOTEĆ Gębice
Noteć Gębice 8:2 Zootechnik Kołuda Wielka
Polonia Golina 2:2 Noteć Gębice
Noteć Gębice 6:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
ZNICZ Rojewo
Znicz Rojewo 3:5 Kujawy Kozy
Noteć Inowrocław 8:1 Znicz Rojewo
Goplania Inowrocław 2:1 Znicz Rojewo
ZAGŁĘBIE Piechcin
LZS Jadowniki 2:2 Zagłębie Piechcin
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
Noteć Łabiszyn 9:1 Zagłębie Piechcin
Zagłębie Piechcin 14:0 Sparta Bydgoszcz
Zagłębie Piechcin 4:2 Noteć Inowrocław
PIAST Kołodziejewo
Piast Kołodziejewo 9:3 Wzgórze Raciążek
Noteć Łabiszyn 4:4 Piast Kołodziejewo
Unia Janikowo (junior starszy) 1:9 Piast Kołodziejewo
Grom Ostrowo 0:4 Piast Kołodziejewo
Wilki Wilczyn 5:2 Piast Kołodziejewo
Komentarze