Nadal bez punktu..

Szybko strzelona piękna bramka przez Jarka Dąbrowskiego nie zapowiadała porażki... Dobra gra w pierwszych minutach przyniosła chwilę rozluźnienia około 15. minuty. W trzy minuty straciliśmy dwie bramki, a obraz gry całkowicie się zmienił. Gospodarze częściej byli przy piłce, stwarzali groźne okazję. Najpierw w 15. minucie piłka trafiła pod nogi balansującego na linii pozycji spalonej Sławomira Roszaka, który wyrównał wynik spotkania. 120 sekund później sam na sam z Filipem Sadowskim znalazł się Kamil Szefler, który nie dał szans naszemu bramkarzowi. W 44. minucie Krzysztof Głogowski pokonał Filipa Sadowskiego ustalając wynik do przerwy na 3-1. W przerwie doszło do zmian w naszej drużynie. Boisko opuścili Mateusz Więzewski i strzelec pierwszego gola - Jarek Dąbrowski.

W drugiej połowie to Czarni zepchnęli gości do defensywy. Rozgrywaliśmy piłkę na połowie rywali, którzy nie potrafili zagrozić w żaden sposób naszej bramce. W 54 minucie w dogodnej sytuacji po strzale głową minimalnie chybił Łukasz Kalbarczyk. Jednak już 4 minuty później strzeliliśmy bramkę kontaktową. Najlepiej w polu karnym odnalazł się Kamil Fajkowski i sprytnym strzałem pokonał Piotra Sypniewskiego. Na tym Czarni nie poprzestali. W 70 minucie w narożniku pola karnego piłkę dośrodkowywał Tomasz Sobolewski, a ta trafiła w rękę Kamila Szeflera. "Jedenastkę" na swojego drugiego gola w meczu zamienił Kamil Fajkowski. Po tym golu Czarni nadal stwarzali groźne okazje pod bramką gospodarzy. Niestety, jak to najczęściej bywa w takich przypadkach - nadzialiśmy się na kontrę. W 83 minucie, gospodarze przeprowadzili jedną z dwóch akcji w tej połowie, która niestety przyniosła zwycięską bramkę, a jej strzelcem był Maciej Adamiak...

Po 3 kolejkach pozostajemy jedną z czterech drużyn, która nie zdobyła jeszcze punktu w obecnych rozgrywkach. Miejmy nadzieje, że za tydzień po meczu z Zootechnikiem Kołuda Wielka, będziemy mogli dopisać sobie pierwsze trzy oczka w tym sezonie!