Klasyfikacja strzelców po 6. kolejce
W klasyfikacji strzelców bez większych zmian. Nadal prowadzi Marcin Skonieczka (na zdjęciu), który dołożył do swojego dorobku jedno trafienie w meczu z KS Brzoza. Dzięki dwóm bramkom w tym samym spotkaniu na drugie miejsce wskoczył Jego kolega klubowy - Krystian Makowiecki. Na trzecim miejscu ex-aequo znajdują się Krystian Popiełkiewicz - autor hattricka w meczu Zagłębie Piechcin - Zootechnik Kołuda Wielka oraz Hubert Trawiński z Kujawskiego Pogranicza Jeziora Wielkie.
PEŁNA KLASYFIKACJA STRZELCÓW
NAZWISKO I IMIĘ | KLUB | BRAMKI |
SKONIECZKA Marcin | Goplania Inowrocław | 9 |
MAKOWIECKI Krystian | Goplania Inowrocław | 6 |
POPIOŁKIEWICZ Krystian | Zagłębie Piechcin | 5 |
TRAWIŃSKI Hubert | K.P. Jeziora Wielkie | 5 |
BŁASZCZAK Wojciech | Burza Nowa Wieś Wielka | 4 |
CICHY Arkadiusz | Sparta Janowiec Wielkopolski | 4 |
KRYSZAK Krystian | Noteć Gębice | 4 |
ŁABUSZYŃSKI Piotr | Piast Kołodziejewo | 4 |
MAKOWIECKI Arkadiusz | Goplania Inowrocław | 4 |
PACIA Piotr | Noteć Gębice | 4 |
WŁOCH Mateusz | Zagłębie Piechcin | 4 |
WYRKOWSKI Błażej | Mikrus Szadłowice | 4 |
ZIÓŁKOWSKI Piotr | KS Brzoza | 4 |
CIEJEK Stanisław | Piast Kołodziejewo | 3 |
GŁOGOWSKI Krzysztof | Kujawy Markowice | 3 |
GÓRSKI Dawid | Goplania Inowrocław | 3 |
JĄKALSKI Jakub | K.P. Jeziora Wielkie | 3 |
JUSZCZAK Kamil | Sparta Janowiec Wielkopolski | 3 |
KOŃCZAL Radosław | Pałuczanka Żnin | 3 |
KRYSIAK Piotr | KS Brzoza | 3 |
MILEWSKI Krzysztof | Mikrus Szadłowice | 3 |
MRÓZ Radosław | Dąb Barcin | 3 |
NIEMCZEWSKI Dawid | K.P. Jeziora Wielkie | 3 |
PIECH Szymon | Czarni Wierzchosławice | 3 |
STĘPIEŃ Paweł | Mikrus Szadłowice | 3 |
SZMYT Bartłomiej | Dąb Barcin | 3 |
TARNOWSKI Marcin | Dąb Barcin | 3 |
ALEKSANDROWICZ Daniel | Noteć Gębice | 2 |
BASIŃSKI Sebastian | Piast Kołodziejewo | 2 |
DĄBROWSKI Jarosław | Czarni Wierzchosławice | 2 |
DUNISŁAWSKI Marcin | Znicz Rojewo | 2 |
FAJKOWSKI Kamil | Czarni Wierzchosławice | 2 |
HAŁAS Michał | Goplania Inowrocław | 2 |
LUTOWSKI Łukasz | KS Brzoza | 2 |
MACHOWSKI Krzysztof | Burza Nowa Wieś Wielka | 2 |
MACIEJEWSKI Szymon | Zootechnik Kołuda Wielka | 2 |
MARCISZ Piotr | Zagłębie Piechcin | 2 |
MICHALSKI Marcin | KS Brzoza | 2 |
MOCHALSKI Wiktor | K.P. Jeziora Wielkie | 2 |
PALUSZKIEWICZ Patryk | Pałuczanka Żnin | 2 |
PANKOWSKI Jakub | Kujawy Markowice | 2 |
PAWLAK Dawid | Zagłębie Piechcin | 2 |
PIÓRKOWSKI Damian | Pałuczanka Żnin | 2 |
POLACZEK Paweł | Pałuczanka Żnin | 2 |
RADKA Przemysław | Sparta Janowiec Wielkopolski | 2 |
ROSZAK Sławomir | Kujawy Markowice | 2 |
SMĘTEK Dawid | Dąb Barcin | 2 |
WEGNER Kajetan | Kujawy Markowice | 2 |
WIKTOROWICZ Kacper | Zagłębie Piechcin | 2 |
WISZ Radosław | Dąb Barcin | 2 |
ADAMCZAK Marcin | Kujawy Markowice | 1 |
BARANOWSKI Kamil | KS Brzoza | 1 |
BARANOWSKI Kamil | K.P. Jeziora Wielkie | 1 |
BĘDZITKO Maciej | Sparta Janowiec Wielkopolski | 1 |
BIŁOSZEWSKI Mateusz | Zootechnik Kołuda Wielka | 1 |
BRYZGALSKI Piotr | Pałuczanka Żnin | 1 |
CHMIELEWSKI Kamil | Sparta Janowiec Wielkopolski | 1 |
CZAJA Mikołaj | Znicz Rojewo | 1 |
FAJKOWSKI Tomasz | Czarni Wierzchosławice | 1 |
FINK Wojciech | Zootechnik Kołuda Wielka | 1 |
GŁOWSKI Mateusz | Sparta Janowiec Wielkopolski | 1 |
GWIT Rafał | Pałuczanka Żnin | 1 |
JABŁOŃSKI Hubert | Goplania Inowrocław | 1 |
JANKOWIAK Marcin | Noteć Gębice | 1 |
JUSZCZYK Jakub | Zagłębie Piechcin | 1 |
KADŁUBOWICZ Paweł | Sparta Janowiec Wielkopolski | 1 |
KALBARCZYK Łukasz | Czarni Wierzchosławice | 1 |
KAŚKÓW Łukasz | Dąb Barcin | 1 |
KEMPSKI Damian | Goplania Inowrocław | 1 |
KRUK Szymon | Burza Nowa Wieś Wielka | 1 |
KUBACKI Maciej | Burza Nowa Wieś Wielka | 1 |
KUBISZ Grzegorz | Burza Nowa Wieś Wielka | 1 |
KUCZYŃSKI Paweł | Znicz Rojewo | 1 |
KWIATKOWSKI Dariusz | KS Brzoza | 1 |
MAŃKOWSKI Dawid | K.P. Jeziora Wielkie | 1 |
MARCZYŃSKI Dawid | Zagłębie Piechcin | 1 |
MIEDZIŃSKI Mateusz | KS Brzoza | 1 |
MOSZKOWICZ Szymon | Noteć Gębice | 1 |
OCZKOWSKI Tomasz | Zootechnik Kołuda Wielka | 1 |
OSTROWSKI Mateusz | Dąb Barcin | 1 |
PACHOLSKI Dawid | Burza Nowa Wieś Wielka | 1 |
PIERZCHAŁA Aleksander | Zootechnik Kołuda Wielka | 1 |
RADECKI Tomasz | Piast Kołodziejewo | 1 |
SKOCZYLAS Maciej | K.P. Jeziora Wielkie | 1 |
SOBCZAK Krzysztof | Czarni Wierzchosławice | 1 |
SZEFLER Kamil | Kujawy Markowice | 1 |
SZEREMET Michał | Burza Nowa Wieś Wielka | 1 |
SZTUBA Sławomir | KS Brzoza | 1 |
ŚLEBIODA Jakub | Zagłębie Piechcin | 1 |
TOMCZYK Kuba | Znicz Rojewo | 1 |
URBANIAK Michal | Mikrus Szadłowice | 1 |
WALINCIAK Michał | Sparta Janowiec Wielkopolski | 1 |
WĘGLIŃSKI Michał | Dąb Barcin | 1 |
WIKTOROWICZ Mateusz | Zagłębie Piechcin | 1 |
WILK Arkadiusz | Piast Kołodziejewo | 1 |
WILK Robert | Piast Kołodziejewo | 1 |
Sam: ŁYSIAK Przemysław | Znicz Rojewo | 1 |
Sam: SARNOWSKI Bartosz | Zagłębie Piechcin | 1 |
Sam: KLOCKOWSKI Marcin | Pałuczanka Żnin | 1 |
Komentarze