Historia: Sezon 1991/1992
Tak jak obiecaliśmy, co Środa wracamy do historycznych sezonów Czarnych. Dziś w drugim cyklu jest sezon 1991/1992. Oprócz Czarnych, w naszej A-Klasie występowały zespoły: Zjednoczeni Trzemeszno, Huragan Dąbrówka, Kujawy Markowice, Sparta Janowiec Wielkopolski, Pogoń Mogilno, Goplania II Inowrocław, Fregata Polanowice, Kujawianka Strzelno, Noteć Gębice (spadkowicz), Olimpia Dąbrowa, Wolanka Wola Stanomińska (beniaminek), LZS Wielowieś oraz Iskra Sikorowo.
Rozgrywki w sezonie 1991/92 nasz zespół na dobrym - trzecim miejscu. Awans do klasy okręgowej wywalczyli Zjednoczeni Trzemeszno, którzy przeszli przez sezon nie zaznając ani jednej porażki.
1. Kolejka:
Olimpia – Sparta 3:6
Wolanka – Czarni 0:3
Iskra – Huragan 1:6
LZS W. – Zjednoczeni 0:4
Kujawianka – Goplania II 1:1
Fregata – Pogoń 2:4
Kujawy – Noteć G. 0:0
2. Kolejka:
Czarni – Noteć G. 2:2
Pogoń – Kujawy 0:1
Goplania II – Fregata 1:0
Sparta – Iskra 7:1
Zjednoczeni – Kujawianka 4:0
Huragan – LZS W. 8:1
Wolanka – Olimpia 0:1
3. Kolejka:
Olimpia – Czarni 1:1
Iskra – Wolanka 1:5
LZS W. – Sparta 1:4
Kujawianka - Huragan 1:2
Fregata – Zjednoczeni 2:3
Kujawy – Goplania II 2:1
Noteć G. – Pogoń 3:0
4. Kolejka:
Czarni – Pogoń 4:2
Goplania II – Noteć G. 0:3(w.o)
Zjednoczeni – Kujawy 1:0
Huragan – Fregata 6:0
Sparta – Kujawianka 2:0
Wolanka – LZS W. 3:0 (w.o)
Olimpia – Iskra 7:6
5. Kolejka:
Iskra – Czarni 0:6
LZS W. – Olimpia 0:3
Kujawianka – Wolanka 2:2
Fregata – Sparta 4:4
Kujawy – Huragan 1:1
Noteć G. – Zjednoczeni 0:2
Pogoń – Goplania II 1:0
6. Kolejka:
Czarni – Goplania II 4:2
Zjednoczeni – Pogoń 1:0
Huragan – Noteć G. 3:1
Sparta – Kujawy 1:0
Wolanka – Fregata 1:4
Olimpia – Kujawianka 3:1
Iskra – LZS W. 2:3
7. Kolejka:
LZS W. – Czarni 1:1
Kujawianka – Iskra 3:0 (w.o)
Kujawy – Wolanka 3:1
Noteć G. – Sparta 2:3
Pogoń – Huragan 1:2
Goplania II – Zjednoczeni 0:0
Fregata – Olimpia 3:3
8. Kolejka:
Czarni – Zjednoczeni 0:2
Huragan – Goplania II 2:0
Sparta – Pogoń 5:2
Wolanka – Noteć G. 5:0
Olimpia – Kujawy 2:4
Iskra – Fregata 1:2
LZS W. – Kujawianka 0:0
9. Kolejka:
Kujawianka – Czarni 0:0
Fregata – LZS W. 1:0
Kujawy – Iskra 6:0
Noteć G. – Olimpia 3:0
Pogoń – Wolanka 2:0
Goplania II – Sparta 0:0
Zjednoczeni – Huragan 3:0
10. Kolejka:
Czarni – Huragan 2:5
Sparta – Zjednoczeni 1:2
Wolanka – Goplania II 0:3
Olimpia – Pogoń 3:5
Iskra – Noteć G. 0:3 (w.o)
LZS W. – Kujawy 1:1
Kujawianka – Fregata 1:1
11. Kolejka:
Fregata – Czarni 4:5
Goplania II – Olimpia 8:0
Kujawy – Kujawianka 6:1
Noteć G. – LZS W. 2:0
Pogoń – Iskra 3:0 (w.o)
Zjednoczeni – Wolanka 3:0
Huragan – Sparta 3:0
12. Kolejka:
Czarni – Sparta 4:0
Wolanka – Huragan 2:3
Olimpia – Zjednoczeni 2:2
Iskra – Goplania II 0:5
LZS W. – Pogoń 2:1
Kujawianka – Noteć 1:2
Fregata – Kujawy 0:3 (w.o)
13. Kolejka:
Kujawy – Czarni 3:3
Noteć G. – Fregata 1:1
Pogoń – Kujawianka 0:3
Goplania II – LZS W. 3:0
Zjednoczeni – Iskra 4:1
Huragan – Olimpia 2:1
Sparta – Wolanka 2:0
14. Kolejka:
Sparta – Olimpia 2:0
Czarni – Wolanka 4:2
Huragan – Iskra 4:1
Zjednoczeni – LZS W. 4:0
Goplania II – Kujawianka 3:0
Pogoń – Fregata 2:3
Noteć G. – Kujawy 3:5
15. Kolejka:
Noteć G. – Czarni 0:4
Kujawy – Pogoń 1:3
Fregata – Goplania II 3:0
Iskra – Sparta 3:5
Kujawianka – Zjednoczeni 1:4
LZS W. – Huragan 2:4
Olimpia – Wolanka 1:1
16. Kolejka:
Czarni – Olimpia 3:1
Wolanka – Iskra 3:1
Sparta – LZS W. 2:0
Huragan – Kujawianka 2:0
Zjednoczeni – Fregata 5:0
Goplania II – Kujawy 0:0
Pogoń – Noteć G. 2:2
17. Kolejka:
Pogoń – Czarni 2:1
Noteć G. – Goplania II 2:2
Kujawy – Zjednoczeni 1:2
Fregata – Huragan 1:6
Kujawianka – Sparta 1:0
LZS W. – Wolanka 0:1
Iskra – Olimpia 1:0
18. Kolejka:
Czarni – Iskra 9:2
Olimpia – LZS W. 0:3 (w.o)
Wolanka – Kujawianka 0:0
Sparta – Fregata 2:3
Huragan – Kujawy 3:1
Zjednoczeni – Noteć G. 5:0
Goplania II – Pogoń 4:1
19. Kolejka:
Goplania II – Czarni 3:1
Pogoń – Zjednoczeni 2:2
Noteć G. – Huragan 1:9
Kujawy – Sparta 6:3
Fregata – Wolanka 2:1
Kujawianka – Olimpia 2:1
LZS W. – Iskra 1:1
20. Kolejka:
Czarni – LZS W. 4:0
Iskra – Kujawianka 0:1
Wolanka – Kujawy 1:9
Sparta – Noteć G. 4:1
Huragan – Pogoń 1:1
Zjednoczeni – Goplania II 5:0
Olimpia – Fregata 2:3
21. Kolejka:
Zjednoczeni – Czarni 2:1
Goplania II – Huragan 1:5
Pogoń – Sparta 2:1
Noteć G. – Wolanka 0:2
Kujawy – Olimpia 4:0
Fregata – Iskra 2:3
Kujawianka – LZS W. 2:0
22. Kolejka:
Czarni – Kujawianka 2:1
LZS W. – Fregata 2:4
Iskra – Kujawy 1:0
Olimpia – Noteć G. 2:0
Wolanka – Pogoń 2:3
Sparta – Goplania II 2:1
Huragan – Zjednoczeni 0:2
23. Kolejka:
Huragan – Czarni 5:1
Zjednoczeni – Sparta 7:1
Goplania II – Wolanka 1:0
Pogoń – Olimpia 0:0
Noteć – Iskra 2:2
Kujawy – LZS W. 2:0
Fregata – Kujawianka 0:2
24. Kolejka:
Czarni – Fregata 3:1
Olimpia – Goplania II 2:0
Kujawianka – Kujawy 2:2
LZS W. – Noteć G. 3:2
Iskra – Pogoń 2:3
Wolanka – Zjednoczeni 0:2
Sparta – Huragan 1:2
25. Kolejka:
Sparta – Czarni 1:1
Huragan – Wolanka 11:0
Zjednoczeni – Olimpia 7:3
Goplania II – Iskra 6:2
Pogoń – LZS W. 11:3
Noteć – Kujawianka 2:0
Kujawy – Fregata 3:1
26. Kolejka:
Czarni – Kujawy 6:2
Fregata – Noteć G. 9:1
Kujawianka – Pogoń 1:1
LZS W. – Goplania II 2:1
Iskra – Zjednoczeni 0:2
Olimpia – Huragan 2:1
Wolanka – Sparta 7:1
TABELA SEZONU 1991/1992
Lp. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bilans | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
1. | Zjednoczeni Trzemeszno | 26 | 49 | 23-3-0 | 80 | 15 |
2. | Huragan Dąbrówka | 26 | 44 | 21-2-3 | 96 | 23 |
3. | CZARNI WIERZCHOSŁAWICE | 26 | 34 | 14-6-6 | 75 | 44 |
4. | Kujawy Markowice | 26 | 32 | 13-6-7 | 66 | 37 |
5. | Sparta Janowiec Wielkopolski | 26 | 29 | 13-3-10 | 60 | 56 |
6. | Pogoń Mogilno | 26 | 27 | 11-5-10 | 54 | 49 |
7. | Goplania II Inowrocław | 26 | 25 | 10-5-11 | 46 | 38 |
8. | Fregata Polanowice | 26 | 24 | 10-4-12 | 56 | 65 |
9. | Kujawianka Strzelno | 26 | 22 | 7-8-11 | 27 | 40 |
10. | Noteć Gębice (s) | 26 | 20 | 7-6-13 | 38 | 66 |
11. | Olimpia Dąbrowa | 26 | 19 | 7-4-14 | 43 | 68 |
12. | Wolanka Wola Stanomińska (b) | 26 | 17 | 7-3-16 | 39 | 62 |
13. | LZS Wielowieś | 26 | 14 | 5-4-17 | 25 | 71 |
14. | Iskra Sikorowo | 26 | 8 | 3-2-21 | 32 | 98 |
Komentarze